Для оборони України – науковий потенціал Університету

18.09.2014
Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський відвідав Військовий інститут (ВІКНУ) та Інститут високих технологій, кафедри та лабораторії якого розміщено у приміщенні нашого навчального закладу.

Ректор Університету ознайомився з навчально-матеріальною базою Інституту, умовами навчання курсантів та студентів, взяв участь у зборах трудового колективу Інституту високих технологій.

Окремо Леонід Васильович торкнувся питання оборони держави та необхідності подальшої підтримки громадського та волонтерського рухів зазначивши при цьому, що наш Університет зробив дуже багато хороших справ, які повинні стати прикладом для всіх навчальних закладів України у ставленні до молодих людей з АР Крим, Донецької та Луганської областей, максимальної уваги та задоволення їхніх потреб, чуйності у стосунках..

Ректор Університету також оглянув художню галерею “Українці в світі”.

офіцер відділення по роботі з особовим складом Військового інституту капітан О. Домбровський