Участь науковців КНУ у засіданні Workshopу Лондоні

17.09.2014
10 – 13 вересня 2014 р. представники Науково-навчального центру «Інститут геології» нашого університету взяли участь у засіданні "круглого столу" (Workshop) в UCL EnergyInstitute в Лондоні на тему "Russia-Ukraine-EU energy partnership towards Energy Security", де виступили з доповіддю про перспективи та особливості видобування природного газу з сланцевих та ущільнених гірських порід-колекторів в Україні. Візит відбувся як завершальний етап програми виконання наукового гранту для зміцнення партнерських стосунків та співпраці між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом м. Ареристуіт (Уельс, Великобританія) у галузі вдосконалення моделювання технології гідророзриву в гірських породах. Другу доповідь, присвячену математичному та чисельному моделюванню гідророзриву зробив професор університету м. Ареристуіт Г. Мішуріс (на фото). Доповідівикликали жвавийінтерес у присутніх науковців та викладачів британських університетів. Є підстави для продовження плідної наукової співпраці в даній галузі між науковцями двох університетів та отримання наступного наукового гранту.

Обговорення результатів засідання "круглого столу" з науковцями Великобританії.