Рейтинг QS 2014: нові здобутки КНУ імені Тараса Шевченка

19.09.2014
Київський національний університет імені Тараса Шевченка покращив позиції у щорічному міжнародному рейтингу вишів QS World University Rankings.

Британська міжнародна компанія "Quacquarelli Symonds" представила щорічний рейтинг 1000 найкращих вишів світу "QS World University Rankings" 2014-2015. Метою даного рейтингу є визнання університетів як багатогранних організацій, що могли б задовольнити потреби кола зацікавлених: студентів, батьків, вчених, співробітників вишів та роботодавців.

Рейтинг заснований на чотирьох основних принципах: дослідження, навчання, працевлаштування, а також інтернаціоналізація. Основними методологічними показниками, при оцінці вишів стали: академічна репутація вишу, репутація серед роботодавців, кількість студентів на факультеті, міжнародні студенти та факультети, кількість цитувань.

Цього року було проведено опитування 90.000 респондентів, розглянуто матеріали понад 3000 університетів та проведено оцінювання понад 850 університетів.

2014 року QS WorldUniversityRankings® відзначає свою десяту річницю.