В ІМВ відбудеться школа «Внесок НАТО до європейської безпеки: жорстка та м’яка сила»

10.09.2014
8-10 жовтня 2014 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Школа «Внесок НАТО до європейської безпеки: жорстка та м’яка сила», за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні та Українського благодійного фонду "Українська Ідентичність".

До участі в Школі запрошуються студенти-міжнародники та студенти інших напрямків підготовки 3-4 курсу, які зацікавлені у розширенні своїх знань про безпеку, стратегічне мислення і знаходження спільних рішень; визначенні ролі НАТО в забезпеченні миру і стабільності в регіоні; обговоренні сучасних тенденцій в галузі безпеки і нинішніх загроз; знаходженні напрямку подальших дій для України в контексті російської агресії.

УЧАСНИКАМ ШКОЛИ БУДЕ БЕЗКОШТОВНО ЗАПРОПОНОВАНО ПРОЖИВАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ, ОПЛАЧУЄТЬСЯ КВИТОК

В ході проведення Школи «Внесок НАТО до європейської безпеки: жорстка та м’яка сила» слухачі мають можливість:
- Отримати правдиву і всебічну інформацію про Організацію Північноатлантичного договору у системі колективної безпеки;
- Обговорити роль НАТО в європейській архітектурі безпеки та можливих шляхів співпраці між Україною і НАТО в нових реаліях в контексті російської агресії;
- Підвищити знання про сучасні тенденції безпеки;
- Подолати міфи і стереотипи про НАТО, сформовані сучасною російською пропагандою.

Робочі мови: українська, англійська, російська

Довідки за телефоном: (044) 481-44-14 або за електронною поштою: school@iir.kiev.ua
до 15 вересня!

Прес-центр ІМВ