Ректор прийняв Посла Республіки Корея

09.09.2014
9 вересня ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Й. В. пана СОЛ Кьон-Хуана та третього секретаря Посольства пані КО Сильгі. Посол нещодавно призначений в Україну, і один з своїх перших візитів він зробив саме до університету. Ректор високо оцінив цей крок і наголосив, що університет належно цінує рівень партнерських відносин з 6-ма корейськими університетами, з якими укладено угоди про співпрацю, що активно і результативно розвивається. « В практиці цих відносин ми переконалися наскільки відповідальними є корейські колеги у виконанні договірних зобов»язань», - сказав Леонід Васильович. Нині відносини інтенсивно розвиваються у традиційному для університетів усього світу напрямку - обміну студентами, але переважно у гуманітарній сфері. Ректор запропонував розширити цю практику і поширити її на природничі напрямки, у чому попросив сприяння Посольства. Пан СОЛ Кьон-Хуан повністю погодився з пропозицією ректора і наголосив, що Республіка Корея завдячує своїм прогресом саме розвитку освіти, а тому він розуміє перспективність таких обмінів, тож обіцяє повне сприяння у цій справі. Сторони домовилися про культурні обміни, взаємодію у проведенні міжстудентських заходів для зближення молоді двох країн, про організацію лекцій відомих вчених та політичних діячів.
На зустрічі були присутні проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петро Бех та завідувач кафедри китайської, корейської та японської філології, заступник директора Інституту філології КНУ Іван Бондаренко.