Зустріч із литовськими освітянами

06.09.2014
5 вересня до нашого університету завітала делегація з Литовської Республіки. Вітали гостей проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) П. О. Бех та заступник директора Інституту філології з навчально-методичної роботи В. Ф. Чемес. До складу литовської делегації входили голова Комітету освіти, науки і культури Сейму Литовської Республіки пані Аудронє Пітрєнєнє, заступник посла, міністр-радник Посольства Литовської Республіки в Україні пан Гвідас Кєрушаускас та радник Комітету освіти, науки і культури Сейму Литовської Республіки пані Юргіта Бєлюнєнє. Сторони обговорили питання освітнього співробітництва між країнами та зокрема перспективу впровадження вивчення литовської мови в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Члени делегації відвідали Інститут філології та поклали квіти до пам’ятної дошки Майроніса – литовського поета, драматурга і теолога – що її урочисто відкрили торік у листопаді на фасаді Інституту філології.