ІМВ запрошує на зустріч, присвячену Дню підприємця України!

04.09.2014
ІМВ запрошує на зустріч, присвячену Дню підприємця України!
Фраза «успішний бізнесмен» завжди асоціюється з достатком, фінансовим становищем та предметами розкоші. Однак, з іншого боку, підприємець – це відповідальність, щохвилинне прийняття рішень та уміння обрати вірний шлях розвитку.

Торгово-Промислова Палата України започатковує цикл зустрічей «Черговий по Палаті», під час яких відомі та неординарні бізнесмени поділяться своїм досвідом, проведуть цікаві дискусії та майстер-класи для майбутніх молодих підприємців.

Торгово-Промислова Палата України спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить 5 вересня 2014 року першу зустріч «Про Свободу, Відповідальність і Дух Підприємництва», присвячену Дню підприємця України, що традиційно відзначається щорічно у першу неділю вересня.
Пропонуємо Вам провести День підприємця в новому – вільному форматі. Залишити вдома традиційні бізнес-атрибути, забути на час норми й правила, обійтися без фуршетів та урочистих заходів.

Запрошені гості:

Маргарита Січкар - відомий український ресторатор, телеведуча, громадський діяч;

Ігор Мазепа - Генеральний директор інвестиційної компанії «Concorde Capital»;

Володимир Рижий - Президент "Юридичного бюро Рижого".
Мета заходу – розкрити підприємництво з точки зору стилю життя та образу мислення.

В рамках зустрічі обговорюватимуться такі теми:

• Чи можна навчити людей підприємництву або це вроджений дар, як музичний слух?
• Бізнес-план – чи обов'язковий це атрибут для старту компанії?
• Чи можна почати бізнес, не маючи стартового капіталу і коли це краще робити?
• Підприємництво: чого більше в ньому – свободи або несвободи?
• Як знайти партнерів на старті бізнесу, і чи потрібні вони взагалі?

Початок о 17:00, тривалість заходу – 2 години

Місце проведення – Торгово-Промислова Палата України, конференц-зал «Колізей» (м.Київ, вул.Велика Житомирська 33, конференц-зал «Колізей»)

Контактна особа – Катерина Артамонова, тел.: +380509760630, e-mail: artamekate@rambler.ru

Акредитація ЗМІ – Вікторія Лук`янчикова, тел.: +380671135553, e-mail: pres_imv@i.ua