Новини про міжнародні зв’язки

27.09.2005

23 вересня 2005 року до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітав Надзвичайний і Повноважний посол Арабської республіки Єгипет пан Юзеф Зада. Він зустрівся з ректором Київського університету Віктором Скопенко. Головною темою зустрічи була майбутня співпраця у освітянських та наукових напрямках між єгипетськими вузами та Київським університетом.
Пан посол відмітив високу зацікавленість українською наукою і культурою в Єгипті та пообіцяв всіляко сприяти розвитку наукових та культурних зв’язків між Україною та Єгиптом. Віктор Скопенко, в свою чергу, запросив до Київського університету делегацію ректорів провідних вузів Єгипту для обміну досвідом та ознайомленням з розвитком вищої освіти в Єгипті. Також Віктор Скопенко зазначив, що хотів би, щоб співпраця з єгипетськими вузами включала в себе не лише мовознавчу сферу, а й природничі та точні науки.

На пам’ять про зустріч ректор подарував пану послу книгу про університет та медаль з університетським зображенням.

ПРЕС-ЦЕНТР