ІМВ вітає випускників!

02.07.2014
26 червня 2014 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось вручення дипломів магістрам та спеціалістам 2014 року випуску.

Директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка привітав випускників із успішним завершенням навчання, побажав вірно віднайти свій життєвий шлях, успішно розпочати професійну діяльність та висловив сподівання, що сьогоднішні фахівці-міжнародники стануть надійною опорою нашої держави і зможуть гідно представляти інтереси України на міжнародній арені.

Із привітальними словами до випускників інституту також звернулися вельмишановні гості - Аташе Посольства Франції з наукової співпраці Жиль Маметц, Керівник міжнародних програм Університету Париж-Північ Філіп Олів`єр, Міністр закордонних справ України (1998-2000, 2005-2006, 2006-2007) Борис Тарасюк, Міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко, Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) КНУ імені Т.Шевченка Петро Бех.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм подальших професійних і творчих успіхів, натхнення, удачі та нових звершень!

Прес-центр ІМВ