Нова генерація географів!

01.07.2014
26 червня 2014 року в актовій залі Інституту післядипломної освіти відбулася урочиста подія — випуск географів. Понад 200 студентів географічного факультету отримали перепустки в нове самостійне життя.

Побажати юнакам та дівчатам успіху, витримки та здоров'я на непростому життєвому шляху прийшло багато викладачів, рідних та друзів. Зі словами привітання до випускників звернувся декан факультету Ярослав Богданович Олійник. Всіх присутніх від імені ректора університету Л. В. Губерського щиро поздоровив зі святом перший проректор Олег Каленикович Закусило.

Також випускників-географів привітали почесні гості: директор Інституту геологічних наук НАН України академік НАН України Петро Феодосійович Гожик, директор ДНВП «Картографія» доктор географічних наук Ростислав Іванович Сосса, заступник Директора інституту географії НАН України доктор географічних наук Сергій Антонович Лісовський.

Від імені всіх випускників географічного факультету виступив магістр кафедри економічної та соціальної географії Павло Остапенко. Він висловив подяку всім, хто допомагав студентам протягом 6 років досягнути основної мети - отриманні ґрунтовних знань та життєвого досвіду. Також він передав деканові факультету символічний ключ від знань майбутнім поколінням студентів.

Щасливі, гарні, засипані привітаннями та квітами від своїх близьких випускники із задоволенням дивилися святкову програму. Чудові українські пісні прозвучали у виконанні заслужених артистів України братів Павла та Петра Приймаків, випускника факультету, а нині заслуженого артиста України Олега Павлишина.

Після концертної програми розпочалася церемонія вручення дипломів. За традицією, першими на сцену були запрошені студенти-відмінники, які отримали дипломи з відзнакою. Потім завідувачі кафедр вручили дипломи всім випускникам.

Отож вітаємо випускників географічного факультету зі знаменною подією в їхньому житті та бажаємо міцного здоров’я, наснаги і кар’єрних здобутків!

Географічний факультет