Відбулися збори трудового колективу факультету кібернетики

17.06.2014
27 травня 2014 року на факультеті кібернетики відбулися збори трудового колективу, на яких було заслухано та ухвалено звіт декана про роботу за звітний період. Рішенням зборів було рекомендовано вченій раді факультету кібернетики на посаду декана підтримати кандидатуру професора А.В.Анісімова.

16 червня 2014 року під головуванням ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В. Губерського відбулося засідання вченої ради факультету кібернетики, на якому було заслухано звіт декана А.В. Анісімова про роботу за звітний період з 2009 по 2014 рр. В обговоренні звіту декана виступили перший проректор О.К.Закусило, акад. В.Н.Редько, завідувачі кафедрами. Таємними голосування на посаду декана факультету обрано А.В.Анісімова.