Розширення міжнародного співробітництва географів

13.06.2014
В травні 2014 року викладачі географічного факультету – завідувачка кафедри геодезії та картографії проф. Л. М. Даценко, проф. В. М. Самойленко та ас. А. М. Молочко пройшли навчальний курс (тренінг) у Ванкуверському острівному університеті (Канада) відповідно до програми українсько-канадського проекту «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання». Проект здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (DFATD, Ottawa, ON, Canada), Ванкуверським острівним університетом, ВОУ (Nanaimo, BC, Canada) та його партнерами в Україні: Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут».

Основними цілями проекту є впровадження канадського досвіду в галузі освітніх програм для інфраструктури просторових даних (ІПД) та підготовка сертифікованих фахівців для ключових державних інституцій в галузі ГІС та ІПД. Основними прикладними результатами проекту повинна стати навчальна програма для державних службовців, які працюють у сфері геодезії, картографії, геоінформаційних технологій, управління земельними та іншими видами природних ресурсів. У рамках проекту планується дистанційне навчання близько 100 співробітників державних органів згідно з канадськими сертифікаційними вимогами. Вже здійснено набір слухачів для online курсівз ДНВП «Картографія», «Дніпромісто», Агентства земельних ресурсів танизки науково-дослідних установ.