Оголошується набір до IV Всеукраїнської біологічної школи "Від теорії до практики один крок"

04.06.2014
Біологічна школа – це тиждень, присвячений практичному вивченню основних напрямків біології. Наші викладачі – це висококваліфіковані викладачі і науковці Інституту біології, члени журі Всеукраїнських біологічних олімпіад, турнірів та змагань наукових проектів. Керівником школи є директор ННЦ "Інститут біології" – д.б.н., проф. Л.І. Остапченко. Школа є чудовою нагодою ознайомитися у провідному університеті України на практиці з сучасною біологією, її досягненнями та перспективами, поглибити власні знання, впевнитися у правильності вибору спеціальності для вступу в університети, поспілкуватися із однодумцями.

Організаторами Біошколи є - ННЦ "Інститут біології" Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ГО "Ноосфера", Корпорація "Науковий парк Київський національний університет імені Тараса Шевченка" за підтримки Національного центру "Мала академія наук України" та Міністерства освіти і науки України.

Дедлайн прийому заявок- 15 липня 2014 року.

Контактна інформація: електронна пошта bioschool@biology.org.ua