Більярд: ІІ Кубок філософів

02.06.2014
1 червня 2014 р. у Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбувся ІІ Кубок філософів Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Головним суддею змагань був декан філософського факультету А. Є. Конверський, а заступником — Д. В. Неліпа.

Володарем Кубка став Р. Ю. Бобир (Військовий інститут), друге місце посів В. В. Ворона (Військовий інститут), третє місце — В. В. Цюра (юридичний факультет).

Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює велику подяку випускнику філософського факультету 1998 року Ярославу Чернишу та керівництву Більярдного клубу „ПРОМЕНАДА” за спонсорську підтримку в організації змагання.

Історія більярду продовжується. П’ятий сезон завершиться в жовтні : 5 жовтня відбудеться І Кубок КНУ (комбінова піраміда), а 19 жовтня — V Чемпіонат КНУ (вільна піраміда), присвячений 180-і річниці Університету.

Секретар асоціації більярду
Київського національного університету