Турнір з шахів

26.05.2014
В Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбувся традиційний турнір з шахів на Кубок ректора. Учасниками змагань стали команди, сформовані від усіх Інститутів вишу, команда ректорату та збірні різних ВНЗ країни: КНУ імені Тараса Шевченка, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Григорія Сковороди», Національна академія внутрішніх справ.
Від запрошених гостей з привітанням виступив голова оргкомітету Юрій Шемшученко – доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту держави і права НАН України імені В. М. Корецького.
Перемогу у турнірі здобула команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ІІ місце – Переяслав-Хмельницький педагогічний університет Ім. Григорія Сковороди, ІІІ місце – Національна академія внутрішніх справ.
Склад нашої команди: Пришляк Олександр Олегович – професор, доктор фізико-математичних наук; Самойленко Валерій Григорович – професор, доктор фізико-математичних наук; Петрова Ірина – студентка 4 курсу (всі – механіко-математичний ф-т); Скляров Олександр – студент 1 курсу (географічний ф-т).

Вітаємо наших переможців!

Кафедра фізичного виховання та спорту