Оголошено набір на Регіональну магістерську програму

16.05.2014
Регіональна магістерська програма “Права людини та демократизація” створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Програма реалізовується у партнерстві з провідними університетами Вірменії, України, Білорусі, Молдови та Грузії у співпраці з Європейським міжуніверситетським центром (Венеція).

Регіональна магістерська програма “Права людини та демократизація” є міждисциплінарною програмою (з правовим, політичним та міждисциплінарним компонентами), тривалістю один рік (60 ECTS), яка реалізовується Єреванським державним університетом, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Білоруським державним університетом, Університетом політичних та економічних європейських знань у Молдові та Тбіліським державним університетом. Офіційними мовами Програми є англійська та російська. Програма є частиною магістерських програм та дипломів з прав людини та демократизації Global Campus.

Інформацію щодо набору на 2014/2015 рік можна отримати тут (посилання на оголошення англійською мовою).

Center for European Studies Yerevan State University
1A.Manoogian, Yerevan 0025 Armenia