Зустріч із Головою Київської міської державної адміністрації

15.05.2014
15 травня Голова КМДА Володимир Бондаренко, у минулому сам випускник КНУ імені Тараса Шевченка, зустрівся зі студентами нашого університету. Під час зустрічі очільник столиці пригадав свої студентські роки, з якими пов"язані цікаві і навіть кумедні історії та розповів про сьогоднішнє життя Києва і наявні в ньому проблеми, що потребують нагального вирішення. Багато чого вже вдалося зробити, але попереду - велика робота по перетворенню міста у справді сучасну європейську столицю. Він поділився своїм баченням перспективного розвитку Києва і наголосив, що всім, а особливо молоді, є до чого докласти рук і енергії. Володимир Бондаренко закликав студентську громаду не бути байдужими до політичного й суспільного життя, набуватифахових знань, долучатися до активної громадської роботи, організовуватися та самим брати участь у побудові української столиці своєї мрії.