15.05.2014
15-16 травня 2014 року на базі кафедри логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка працює VI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми викладання логіки та перспективи її розвитку». Участь у конференції традиційно беруть представники багатьох країн: Австрії, Німеччини, Нідерландів, Росії, України. Особливо варто відзначити запрошених доповідачів з Університету м. Бохум (Німеччина), Університету м. Регенсбург (Німеччина), Віденського технологічного університету (Австрія), Університету м. Гронінгем (Нідерланди) та Університету м. Ульрехт (Нідерланди).

У рамках конференції окрім пленарних засідань буде проведено круглий стіл, присвячений головним проблемам викладання логіки, а також майстер-клас щодо помилок у рекламному дискурсі.

Людмила Бондажевська, філософський факультет
Фото: Денис Кривопалий