Дні науки на історичному факультеті

24.04.2014
24 квітня 2014 року в КНУ імені Тараса Шевченка відбулася VII Міжнародна конференція “Дні науки історичного факультету, присвячені 180-річчю заснування Київського університету».

Декан факультету професор Віктор Колесник привітав учасників та зазначив, що беручи участь у конференції студенти набувають першого наукового досвіду, а вчитися доведеться все життя. «Вивчити всю історію – неможливо, а навчитися досліджувати історію і робити виважені, правдиві висновки повинен кожен студент-історик», - зазначив декан.

На пленарному засіданні виступили професор кафедри новітньої історії України Іван Патриляк та головний зберігач музею історії Університету Людмила Круглова. Після обговорення доповідей І. Патриляка «Святий вихованець університету св. Володимира: штрихи до портрету Войно – Ясинецького» та Л. Круглової «Архів – музей історії Університету: співпраця та діяльність» учасники продовжили працювати в секціях:
давня та нова історія України;
новітня історія України (1914-1939 рр.);
новітня історія України (1939- 2014 рр.);
археологія та музеєзнавство;
архівознавство та спеціальні історичні дисципліни;
етнологія та краєзнавство;
історія міжнародних відносин;
історія Росії та СРСР;
історія слов’ян;
історія стародавнього світу та середніх віків;
нова та новітня історія зарубіжних країн;
секція «Кафедри історії для гуманітарних факультетів».