Загальні збори Наукового парку КНУ

15.04.2014
15 квітня 2014 року в 205 аудиторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися Загальні збори учасників Корпорації «Науковий парк Київський національний університет імені Тараса Шевченка». Відкрив засідання ректор КНУ академік НАН України Л. В. Губерський. До участі у зборах був запрошений проректор з наукової роботи університету С.А. Вижва.

Учасники зборів заслухали звіт виконуючого обов’язки генерального директора Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» про результати фінансово-господарської та науково-технічної діяльності у 2012-2013 роках та розглянули питання щодо формування статутного фонду Корпорації.

На загальних зборах Вищий орган управління Корпорації обрав нового генерального директора. Ним став Віталій Іванович Чернюк – науковець з великим стажем практичної роботи. Було також сформовано склад Наглядової ради, Ревізійної комісії та Науково-технічної ради Корпорації.

Новий керівник Корпорації «Науковий парк Київський національний університет імені Тараса Шевченка» отримав від Вищого керівного органу управління низку завдань на 2014 рік.