Відбулося квітневе засідання Вченої ради КНУ

08.04.2014
7 квітня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Голова Вченої ради Леонід Губерський привітав професора кафедри теорії літератури та компаративістики інституту філології Людмилу Василівну Грицик з присвоєнням звання почесного доктора Тбіліського національного університету і вручив їй диплом, підписаний ректором Тбіліського національного університету.

Він також вручив Відзнаку Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародні звʼязки) професору Петру Беху та академіку Академії наук вищої школи України, доктору фізико-математичних наук професору Ігорю Шайкевичу.
Голова Вченої ради привітав із присвоєнням звання професора та вручив атестати професора Олександру Бірюкову (кафедра міжнародного приватного права) та Юрію Притиці (кафедра правосуддя).

Вчена рада розглянула кадрові питання, затвердила перспективний план розвитку Астрономічної обсерваторії, розглянула питання про реорганізацію та створення нових кафедр, відкриття спеціальностей в КНУ імені Тараса Шевченка та низку поточних питань.