«Україна. Гармонія єднання»

08.04.2014
7 квітня у рамках відзначення Днів історичного факультету КНУ у Мистецькому салоні відбулося відкриття виставки молодого вінницького художника Анатолія Гайструка «Україна. Гармонія єднання».

Анатолій – триразовий володар гран-прі з художнього текстилю, а також золотих, срібних та бронзових медалей численних конкурсів і фестивалів в Україні, Росії, Японії, Угорщині, Франції, Чехії, Словаччині. Протягом 2006 – 2012 років мав 23 персональні виставки. Стипендіат Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

До експозиції входять гобелени, олійний живопис, графічні аркуші з емблематичними зображеннями української столиці та міст, що символізують різні регіони нашої держави, столиці країн, з якими Україна пов’язана історично. У назву проекту автор вкладає ідею єднання національностей, віросповідань і політичних поглядів за допомогою взаємообміну культурними досягненнями.

Виставка триватиме до 14 квітня у Мистецькому салоні Головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка.

Історичний факультет, прес-центр КНУ