Третій етап Стипендіальної програми "Завтра.UA"

04.04.2014
У рамках проведення Фондом Віктора Пінчука Стипендіальної програми "Zavtra.UA" 2-3 квітня в Інституті післядипломної освіти університету відбулись очні змагання третього етапу конкурсу. У змаганнях, що проходили у вигляді чотиригодинних тренінгів, взяли участь студенти КНУ, а також конкурсанти з Вінниці, Житомира, Ірпіня, Кам'янця-Подільського, Києва, Чернігова.

На цьому етапі оцінюється особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінка проводиться в форматі експрес-ассесмент-центру з використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові та усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання, а також модерації, фасилітації тощо. Оцінка, отримана конкурсантом за третій тур, відображає те, наскільки конкурсант відповідає заданому портрету стипендіата.

Третій етап конкурсу триває і в інших містах України. Останні змагання етапу відбудуться 25 квітня у нашому університеті. Бажаємо успіхів конкурсантам!

Координатор проведення
Стипендіальної програми "Завтра.UA"
в університеті Коновалов А.М.