В Університеті відбулася прем’єра мюзиклу “Граф Монте Крісто”

03.04.2014
2 квітня у Червоному корпусі КНУ відбулася прем’єра художньо-історичного мюзиклу “Граф Монте Крісто”, створеного за мотивами безсмертного роману О. Дюма. У проекті взяли участь студенти історичного, юридичного факультетів, факультету психології та студенти НМУ імені О. Богомольця.

У музичній виставі оживає історія молодого французького капітана Едмона Дантеса, який через заздрість свого найкращого друга був кинутий до в‘язниці Замку Іф на довгі 15 років. Забутий і покинутий усіма, він знайшов у собі сили вижити і повернутися, щоб помститися.

Запрошуємо всіх бажаючих відчути дух наполеонівської Франції та пережити незабутні почуття разом з героями мюзиклу. Другий день прем’єри — сьогодні, 3 квітня. Початок вистави о 19:15 в актовій залі Головного (Червного) корпусу. Вхід вільний.

Текст: історичний факультет
Фото: Марина Герліга, прес-центр КНУ