Валерій Чалий прочитав лекцію у КНУ

03.04.2014
2 квітня відомий український дипломат, політичний експерт Центру Разумкова Валерій Чалий прочитав у КНУ відкриту лекцію на тему "Зовнішньополітичні аспекти анексії Криму". Пан Чалий зазначив, що Україна опинилася в найскладнішій за останні 25 років ситуації та нині переживає навіть більше потрясіння, ніж під час розпаду СРСР. Адже джерелом зовнішньої агресії стала країна, що з нею наша держава мала найближчі стосунки, що її вважала гарантом власної цілісності та суверенності. Поточна ситуація є викликом для всього світу, — наголосив у своєму виступі Валерій Чалий.

Володимир Бугров, проректор КНУ з науково-педагогічної роботи, зауважив, що лекція є частиною платформи «Відкритий університет КНУ імені Тараса Шевченка», створеної за аналогією з «Відкритим університетом Майдану». Відео лекції буде викладено у соцмережах.