Відкриті Шевченківські читання у Мистецькому салоні

14.03.2014
13 березня в Мистецькому салоні університету з ініціативи Студентського парламенту, за підтримки Молодіжного центру культурно-естетичного виховання відбулися відкриті Шевченківські читання. Слово великого Кобзаря звучало чотирма мовами. Вірші Тараса прочитали більше 30 студентів та викладачів з усіх факультетів та інститутів КНУ. Також до заходу долучилися учні шкіл м. Києва та курсанти Національної академії служби безпеки України. Відкрила вечір завідувач кафедри історії української літератури і шевченкознавства Оксана Миколаївна Сліпушко. З особливою увагою учасники читань слухали Петра Фединського, почесного гостя вечора, який є автором єдиного повного перекладу "Кобзаря" на англійську мову. Пронизливе слово Тараса Григоровича читали українською, англійською, польською і російською мовами. Адже студенти КНУ впевнені, що головне — це розуміти сутність, глибинний зміст Шевченкового голосу.