Делегація Інтернаціоналу Освіти відвідала КНУ

13.03.2014
13 березня 2014 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч представників профспілки працівників освіти і науки України з делегацією керівництва Інтернаціоналу Освіти.

Серед лідерів найбільших освітянських профспілок США, Великобританії, Польщі, Болгарії, які увійшли до складу делегації були: Генеральний секретар Інтернаціоналу Освіти Фред Ван Левен, Європейський директор Європейського комітету профспілок освіти Мартін Рьомер, голова Американської федерації профспілок Ренді Вайнгартен, заступник голови профспілки вчителів Великобританії Патрік Роуч, голова постійного комітету з питань рівності ЄКПО, голова профспілки вчителів Болгарії Кунка Даміанова, голова Польської профспілки вчителів Славомир Броняж, радник голови Американської федерації профспілок зі стратегічних ініціатив Мішель Рінгетт.

З української сторони участь у зустрічі взяли: Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова профспілки працівників освіти і науки Георгії Труханов, ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський, голова первинної профспілкової організації КНУ Володимир Цвих.

Леонід Губерський привітав членів делегації, подякував за виявлену солідарність, розповів про співпрацю КНУ та Спілки ректорів України з профспілкою у питаннях розвитку вищої школи.