Університет вшанував героїв Небесної сотні

25.02.2014
24 лютого о 20 годині біля Червоного корпусу Шевченкового університету зібралися студенти та викладачі всіх факультетів та інститутів. На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку вони встановили запалені свічки, що своїми вогниками виклали слово «НЕБЕСНА СОТНЯ» і, схиливши голови у жалобі, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за гідне майбутнє і свободу українського народу. Після цього колона студентів на чолі з ректором університету Леонідом Губерським вирушила до Майдану Незалежності та на вулицю Інститутську, де всі разом поклали квіти до місць загибелі бійців Самооборони і де вже виросли імпровізовані пам’ятники, зведені власноруч громадянами з бруківки, прострелених щитів та шоломів і до яких у ці дні люди несуть і несуть квіти. У ході на Майдан Незалежності взяли участь понад 1500 студентів КНУ імені Тараса Шевченка. З 24 по 26 лютого в усіх підрозділах університету проводяться Дні пам'яті героїв Майдану.