У ВІКНУ проведено показове заняття

21.02.2014
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 18.02.14 у групі курсантів 4-го курсу спеціальності «фінанси» було проведено показове заняття з методики організації самостійної підготовки.

Проводив заняття заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик.

Був визначений та відпрацьований алгоритм дій посадових осіб, які організовують та проводять самостійну роботу курсантів.

На заняттях був присутній директор Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України генерал-майор Ігор Толок. До їх проведення був залучений керівний склад Військового інституту та факультетів, начальники кафедр, курсів, курсові офіцери та командири навчальних груп.

Військовий інститут