Перший випуск англомовної магістратури ІМВ!

21.02.2014
14 лютого 2014 року відбувся перший випуск магістрів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які навчалися за англомовними магістерськими програмами.

Слова привітання випускникам у цей святковий день висловили директор Інституту міжнародних відносин В. В. Копійка, заступник директора з навчальної роботи І. О. Мінгазутдінов, завідувач кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики В. А. Манжола, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин О. І. Шнирков, доцент кафедри міжнародного права М. М. Гнатовський, а також викладачі кафедр спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право» та «міжнародні економічні відносини».

Першими випускниками англомовних магістерських програм Інституту міжнародних відносин став 31 студент , серед яких 9 іноземних громадян - представники Азербайджану, Грузії, Іраку, Росії, Сирії, США та Узбекистану. Дипломи з відзнакою отримали 4 студенти.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм подальших професійних і творчих успіхів!

Прес-центр ІМВ