Курсанти з Франції завершили мовне стажування у ВІКНУ

08.02.2014
Стажування курсантів загальновійськового училища Сен-Сір Коеткідан Збройних сил Французької Республіки мало на меті підвищення рівня володіння українською та російською мовами, а також ознайомлення із системою інтегрованої підготовки військових, що існує в КНУ імені Тараса Шевченка. Під час перебування у ВІКНУ молодші лейтенанти Матіас Яковелла та Жульєн Дешам ознайомилися з історією розвитку ЗС України, культурою, побутом та звичаями українського народу. Для французьких курсантів було організовано відвідування музеїв та історичних місць столиці України.

За усталеною традицією в останній день стажування заступник начальника з наукової роботи полковник Ольховий І. О. та начальник військового гуманітарно-лінгвістичного факультету полковник Дуліч Ю. В. від імені начальника ВІКНУ вручили французьким курсантам сертифікати про проходження мовного стажування. На врученні був присутній аташе з питань оборони при Посольстві Французької Республіки в Україні підполковник Жером Маллар. Він відзначив, що стажування є важливою та невід’ємною частиною підготовки французьких курсантів для подальшого проходження служби, в тому числі у складі багатонаціональних штабів, де набуті знання допоможуть у співпраці з українськими військовослужбовцями. У свою чергу молодший лейтенант Матіас Яковелла дякуючи за теплий прийом та цікаві екскурсії, запевнив, що набутті знання буде активно застосовувати на практиці. Підполковник Жером Маллар також зазначив, що плідна співпраця з ВІКНУ триватиме і надалі.

Військовий інститут