Чемпіонати з більярду на факультетах КНУ

03.02.2014
Напередодні особисто-командного Кубка Ректора КНУ з більярду „Вільна піраміда” (відбудеться 15-16 лютого 2014 року в Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА”) було проведено чемпіонати з більярду на факультетах та кафедрах КНУ.

9 січня 2014 року відбувся VІ Чемпіонат Військового інституту серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”, присвячений пам’яті Жукова С. А. Володарем Кубка вчетверте став Безносюк О. О., друге місце посів дворазовий чемпіон Шмаль С. Г. , третє місце — Попов П. П.

23 січня 2014 р. відбувся І Чемпіонат юридичного факультету. Перше місце — Цюра В. В., друге місце — Хоменко М. М., третє місце — Плахотнік О. В.

30 січня 2014 р. відбувся І чемпіонат кафедри фізичного виховання і спорту. Перше місце — Сахаров К. А, друге місце — Соловйова К. Г. і третє місце — Чорненко І. М.

31 січня 2014 р. відбувся І Чемпіонат геологічного факультету. Перше місце — Коваль В. П., друге місце — Дейнеко С. І., третє місце — Кузьменко П. М.

У лютому на нас чекають чемпіонати Інституту міжнародних відносин, географічного та філософського факультетів.

Секретар Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка О. Безносюк