Інформаційний день проекту Еразмус Мундус HUMERIA

30.01.2014

.

Під час заходу студенти та співробітники університету дізналися про умови конкурсу стипендій Еразмус Мундус на навчання та дослідження в європейських університетах-партнерах.

Студенти-бакалаври, магістри, аспіранти, докторанти, викладачі та співробітники університету мають можливість подати заявку на отримання стипендії для навчання та проведення дослідження в університетах Естонії, Італії, Нідерландів, Румунії, Словаччині, Чехії, Швеції в рамках проекту Еразмус Мундус HUMERIA.

Пріоритетними напрямами проекту HUMERIA є гуманітарні науки, освіта, дослідження, міжнародні відносини й мистецтво.

Конкурс на стипендії Еразмус Мундус HUMERIA на 2014/2015 навчальний рік триває до 24 лютого 2014 року.
або зверніться до Відділу міжнародного співробітництва, Головний корпус КНУ, кім. 267, email: umz@univ.kiev.ua