Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» на марші

27.01.2014
23 січня у спорткомплексі Університету відбулися змагання з волейболу в рамках Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ігри проходили у напруженій, рівній боротьбі. Гарні удари, цікаві комбінації – учасники демонстрували досить високий рівень гри і кожне очко давалося нелегко. Проте в будь-якій грі завжди є переможець. За результатами змагань третє місце посіла команда інженерної служби університету, срібним призером стала команда кафедри фізичного виховання та спорту, а перемогу святкувала збірна команда викладачів Червоного корпусу університету. Головний суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Паламарчук М.А.

Чудового Вам здоров’я і нових досягнень!

Кафедра фізичного виховання та спорту