В Інституті філології відкрився перший європейський франкомовний літній університет з проблем Чорнобильської катастрофи

23.08.2005

З 22 по 28 серпня 2005 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка працюватиме перший європейський франкомовний літній Університет з проблем Чорнобильської катастрофи. Він організований кафедрою французької філології Київського університету та Університетом міста Кан (Франція). Метою європейського франкомовного літнього університету є ознайомлення студентської молоді з останніми науковими розробками та суспільними проектами, спрямованими на подолання негативних наслідків Чорнобильської катастрофи, залучення фахівців різних галузей та студентів різних європейських країн до активного діалогу та спільних наукових, педагогічних та суспільних проектів, що мають на меті сприяти у вирішенні Чорнобильських проблем.

Європейський франкомовний університет зібрав українських, французьких та білоруських студентів, його проводитимуть відомі українські та зарубіжні фахівці в галузі суспільних наук, освіти та культури. Він є одним із перших заходів у розвитку програм спільних міжуніверситетських проектів для мобільності студентів і викладачів у рамках участі України в Болонському процесі, спрямованому на розбудову спільного Європейського простору вищої освіти.