Вітаємо збірну КНУ з шахів!

21.01.2014
16 січня в приміщенні спорткомплексу КНУ імені Тараса Шевченка відбулася першість Голосіївського району м.Києва з шахів серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р.а. У напруженій боротьбі перемогу в змаганнях здобула збірна команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесне ІІ місце посіла команда Національного університету біоресурсів і природокористування України, III місце — збірна команда Національної академії Служби безпеки України.

Зірковий склад команди КНУ імені Тараса Шевченка: Кукуш О. Г., Пришляк О. О., Самойленко В. Г., Петрова Т. О. (механіко-математичний ф-т).

Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Чубар І. І.

Переможців нагороджено кубками, медалями, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Кафедра фізичного виховання та спорту