Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні оголошує Конкурс нарисів для участі в заході: “Україна у СОТ: семінар та практикум з моделі СОТ”.

21.01.2014
27 та 28 лютого 2014 року у м. Києві відбудеться семінар для студентів за участю фахівців з питань СОТ з України та США.
В семінарі візьме участь 50 фіналістів.

Якщо бажаєте стати одним з кращих та отримати запрошення до Києва, потрібно до 30 січня 2014 року включно надіслати на поштову скриньку iprs@ahead.com.ua:

коротку біографію
мотиваційний лист — пояснення, чому саме є бажання взяти участь у конкурсі
нарис — об’ємом до 1200 слів на одну із запропонованих тем:

• Discuss the pros and cons of Ukraine’s notification about its intention to renegotiate certain tariff concessions under GATT Article XXVIII.
• Explain the positive and negative implications of export restrictions in agricultural sectors. Provide examples in support of your answer.
• Discuss Ukraine’s claim against Australia concerning tobacco plain packaging requirements. What are the weak and strong points of the claim? What arguments can be developed by Australia to rebut the claim?

Всі матеріали для участі надаються в електронній формі тільки англійською мовою.

Місце проведення: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Посольство покриває витрати на подорож та проживання у м. Київ на період семінару.
Гарантує переможцям Конкурсу сучасні планшети та різні цікавинки всім фіналістам!
Очікуємо на майбутніх лідерів з усієї України!