Більярд: сезон 2013 завершено, 2014 відкривається

10.01.2014
26 грудня 2013 року в Більярдному клубі „КУРАЖ” відбулися змагання на Кубок Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”.

Цим турніром завершився четвертий рік регулярних змагань під егідою АсоціаціЇ більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президентом якої є ректор нашого університету академік Губерський Л. В.
Володарем Кубка став Безносюк О.О., друге місце посів Ворона В.В. і третє місце - Бахвалов В.Б.
) відкрився новий сезон: розпочався VІ Чемпіонат Військового інституту з більярду „Вільна піраміда”, присвячений пам’яті Жукова С.А.

15-16 лютого о 9.00 2014 року в Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбудуться головні змагання 2014 року — особисто-командний Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з більярду „Вільна піраміда” серед науково-педагогічних працівників .
Заявки подають секретареві Асоціації (тел. +380679073288, ел. адреса alexbeznosyuk@mail.ru). Термін подачі заяв — до 14.01.14 р.

Секретар Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка О. Безносюк