Вітання ректора з Новим роком і Різдвом Христовим

26.12.2013

Від щирого серця вітаю університетський колектив із Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був насичений подіями й перемогами, напруженою працею та звершеннями. Він дарував нам радість спілкування, відкриттів, реалізації задумів і творчу наснагу.

На порозі — 2014-й рік, у березні якого разом з усім світом ми відзначатимемо 200-ліття від дня народження українського генія Тараса Шевченка, а восени — 180-річчя рідної alma mater. Отож нехай він буде щедрим на нові плани, досягнення й професійні перемоги!

Нехай прекрасні зимові свята — Новий рік і Різдво Христове — принесуть мир, злагоду, впевненість у майбутньому Вам і Вашим родинам! Зичу Вам міцного здоров’я, здійснення мрій, гарного настрою, добробуту й процвітання!

Ректор Леонід Губерський