Географи обрали красуню 2013

24.12.2013
13 грудня в актовій залі Інституту післядипломної освіти географи університету обирали Красуню географічного факультету - 2013. Цьогоріч номінанток на здобуття головного призу було дев’ять. Серед них: Дар’я Вакуленко (I курс магістратури, «Туризм»), Віталіна Пасхал (I курс магістратури, «Географія рекреації та туризму»), Неллі Дмитрук (I курс магістратури, «Метеорологія»), Юлія Полова (IV курс, «Географія рекреації та туризму»), Марія Гришина (IІI курс, «Географія рекреації та туризму»), Руслана Юндина (IIІ курс, «Туризм»), Ольга Редька (II курс, «Географія рекреації та туризму»), Марина Аннабердієва (І курс, «Розміщення продуктивних сил») та Олена Ткаченко (І курс, «Метеорологія»).
Претендентки виборювали перемогу у складних конкурсах, серед яких були: дефіле; презентація таланту; географічне запитання; візитка-танець; конкурс вечірніх суконь.
Для отримання титулу «Красуня географічного факультету - 2013», учасницям довелося пройти нелегкий шлях підготовки та репетицій. Під час конкурсів претендентки демонстрували свої таланти: танцювали, виконували пісні, презентували власні фотографії та фільми, брали участь у вирішенні географічного запитання.
Компетентним журі, за результатами конкурсів, були визначені переможниці у різних номінаціях. Так титул «Міс грація» здобула Руслана Юндина, «Міс елегантність» - Марія Гришина, «Міс натуральність» - Марина Аннабердієва, «Міс чарівність» - Юлія Полова, «Міс артистичність» - Олена Ткаченко.
Глядачі за результатами інтернет-голосування визначили переможницю у номінації «Міс глядацьких симпатій». Нею стала Віталіна Пасхал.
Першою та другою Віце-міс стали Дар»я Вакуленко та Неллі Дмитрук відповідно.
А перемогу та титул «Красуня географічного факультету - 2013» здобула студентка ІІ-го курсу Ольга Редька.
Отож вітаємо усіх відзначених номінантів, а переможниці бажаємо успішного виступу на університетському конкурсі «Королева університету-2014».