Студенти КНУ — найкращі у плаванні!

13.12.2013
5 грудня у басейні КНУ імені Тараса Шевченка відбулася першість Голосіївського району м. Києва з плавання серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Брало участь 4 команди.

Перемогу у змаганнях здобула збірна команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ІІ місце виборола команда НУХТ, ІІІ місце – НАСБУ.

Серед студентів КНУ імені Тараса Шевченка в індивідуальних запливах переможцями та призерами стали: Оленєва Віра (ННЦ «Інститут біології»), Карпенко Олександр (економічний ф-т), Клещук Софія (Ін-т філології), Науменко Ігор (юридичний ф-т), Кулік Анна (ІМВ), Антонова Ксенія (географічний ф-т), Сітар Анастасія (ІМВ), Верьовкін Гліб (механіко-математичний ф-т), Калашнікова Вікторія (ф-т соціології), Карбовський Платон (механіко-математичний ф-т).

Переможці та призери були відзначені кубками, медалями, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Щиро дякуємо студентам нашого університету за гарний виступ і бажаємо перемог у майбутньому!

Кафедра фізичного виховання та спорту