Зустріч із президентом Асоціації випускників КНУ в Азербайджані

13.12.2013
13 грудня до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітав президент Асоціації випускників КНУ в Азербайджані Руфат Атакіши огли Кулієв. Ректор КНУ Леонід Васильович Губерський тепло привітав азербайджанського гостя. Пан Кулієв розповів, із яким теплом колишні випускники Шевченкового університету з Азербайджану згадують свою київську alma mater. Сторони обмінялися пам’ятними подарунками та домовилися про подальше зміцнення зв’язків між КНУ й азербайджанськими університетами. На зустрічі були присутні проректор із науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Олексійович Бех, проректор із науково-педагогічної роботи (фінансово-економічні питання) Ігор Олексійович Лютий, а також директор Інституту міжнародних відносин Валерій Володимирович Копійка.