Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

06.12.2013
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 5 грудня 2013 року відбулися урочисті збори особового складу з нагоди Дня Збройних Сил України.

Вітаючи особовий склад зі святом, начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін підкреслив, що особовий склад Військового інституту усвідомлює своє призначення захисників мирної праці українського народу та працює над забезпеченням високого рівня бойової готовності, демонструє відповідальність й витримку, високу професійну майстерність і вірність військовому обов’язку.

У своєму виступі перший заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Вадим Іванченко привітав присутніх зі святом від імені всього Голосіївського району.
– Хочу вам побажати, – наголосив гість, – щоб свої високі професійні навички ви застосовували тільки у навчанні.

Голова Ради ветеранів Військового інституту Микола Дорохов підкреслив:
– Сьогодні наша країна переживає дуже непрості часи. Хотілося б побажати всім нам витримки і розуміння відповідальності за виконання свого конституційного обов’язку.

Присутнім були зачитані щирі та теплі привітання з нагоди свята від Міністра оборони України Павла Лебедєва, ректора Університету Леоніда Губерського, керівників інших ВНЗ.

Серед нагороджених цього разу були: полковники В’ячеслав Кирик, Сергій Чімишенко, підполковники Олександр Борзак, Володимир Лісовський, майор Олександр Свириденко, капітан Ігор Зіняка, сержанти Олександр Кеда, Дмитро Ставський, Олександр Шлапацький, Дмитро Ясинський, старший солдат Віктор Пирожок, солдати Андрій Омельченко, Роман Похольчук, студент Євген Думчиков, працівники ЗСУ Володимир Пастух, Володимир Осип та багато інших.

Військовий інститут