Делегація Лейпцизького університету відвідала КНУ

04.12.2013
4 грудня 2013 року КНУ імені Тараса Шевченка відвідала делегація Гердер-Інституту Лейпцизького університету на чолі з проректором з міжнародних зв’язків та наукової роботи паном К. Альтмайером.
Відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки ) КНУ Петром Бехом. Колеги обговорили питання, що стосуються подальшої співпраці двох вишів. Зокрема мова йшла про обмін студентами, викладачами та запровадження спільної магістерської програми між університетами в галузі германської філології.
Делегація Гердер-Інституту візьме участь у Міжнародному конгресі германістів, що відбудеться в Інституті філології 4-6 грудня . В її складі крім проректора К. Альтмайера до Києва прибули професор К. Райнке та докторант Р. Цабель.