Конкурс краси на економічному

03.12.2013
29 листопада на економічному факультеті відбулася феєрична подія — студентський конкурс краси, таланту та інтелекту – «Містерія 2013». Уже 10 років поспіль економічний факультет обирає свого Містера Економіста та Міс Економістку, які є кращими з кращих.

Цього року членами журі довелося робити складний вибір, адже всі учасники конкурсу були яскравими та талановитими. До складу журі входили:
голова журі — декан економічного факультету Віктор Дмитрович Базилевич;
члени журі:
заступник декана з виховної роботи Наталія Василівна Бутенко;
голова студентського парламенту економічного факультету Станіслав Дудка;
директор молодіжного центу культурно-естетичного виховання Надія Євгенівна Максименко;
випускниця економічного факультету, режисер-постановник конкурсу Містерія з 2009 до 2011 року, а також кастинг-директор модельного агентства Мерлін Медіа Груп Анастасія Золотоверх;
директор магазину одягу "Must Have", випускниця економічного факультету Анна Коваленко;
переможниця конкурсу Міс світу 2012, студентка економічного факультету Кристина Опаріна.

Протягом усього свята незабутнім та запальним робили вечір яскраві ведучі Тетяна Филипченко, Владислав Дричик, Євген Драніщев, Наталія Антоненко.

Учасниками цьогорічного ювілейного конкурсу краси стали:
Молештяну Аліна, спеціальність «Економічна теорія», 3 курс;
Карелов Сергій, спеціальність «Облік та аудит», 4 курс;
Берегова Анастасія, спеціальність «Менеджмент організацій», 2 курс;
Копилов Павло, спеціальність «Менеджмент організацій», 2 курс;
Гиряк Оксана, спеціальність «Міжнародна економіка», 3 курс;
Лучик Дмитро, спеціальність «Фінанси та кредит», 3 курс;
Топух Єлизавета, спеціальність «Економіка підприємства», 3 курс;
Шмалій Максим, спеціальність «Міжнародна економіка», 2 курс;
Русаненко Катерина, спеціальність «Фінанси та кредит», 4 курс;
Бутьковський Василь, спеціальність «Економічна кібернетика», 4 курс.

Конкурс почався з яскравого виходу учасників. Учасники розвеселили глядачів і членів журі веселою постановкою уривку з мюзиклу «Сорочинський ярмарок». Уперше в стінах економічного факультету обирали Містера Абітурієнта та Міс Абітурієнтку. Майбутні абітурієнти, учні 11 класів активно приймали участь у конкурсі.

Наступним конкурсом для наших учасників стали дебати. Кожна пара учасників отримала запитання і достойно відстоювала свою думку, проявивши високий рівень знань та інтелекту.

Найцікавішим був конкурс «Домашнє завдання», де всі учасники проявили свою креативність і влаштували справжнє грандіозне шоу для журі і глядачів.

І ось конкурс підходить до завершення…. На сцену виходять учасники ювілейної «Містерії 2013» у вишуканих вечірніх костюмах і платтях. На сцені вони не самі. Разом із учасниками виходять усі попередні переможці «Містерій», які вкотре довели, що економічний факультет багатий на красивих, розумних та талановитих студентів.

І ось настав цей момент, журі зробило свій вибір. Голова журі, декан економічного факультету Віктор Дмитрович Базилевич називає переможців!

Міс Економістка 2013 року – Берегова Анастасія
Містер Економіст 2013 року – Копилов Павло