Міжнародна конференція «Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики»

02.12.2013
З 25 по 29 листопада 2013 року на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики» (ТААС-2013). Організаторами конференції виступили Наукове товариство студентів та аспірантів факультету кібернетики, факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України та Інститут програмних систем НАН України. У конференції взяло участь 65 учасників із 13 країн світу (Україна, Росія, Білорусь, Грузія, Болгарія, Казахстан, Литва, Словаччина, Естонія, Туреччина, Чехія, Велика Британія, Індія). Роботи були представлені в чотирьох секціях: «Комп’ютерні науки», «Прикладна математика», «Штучний інтелект», «Програмна інженерія». Наукова програма конференції також включала відкриті лекції від професорів з Німеччини, Болгарії, Росії, Польщі, а також лекції від компаній-спонсорів (EPAM Systems, Facebook та P-Product).

Анастасія Пращур, голова організаційного комітету конференції