І в настільному тенісі ми перші

28.11.2013
25 листопада в приміщенні спорткомплексу Національного університету харчових технологій відбулася першість Голосіївського району м.Києва з настільного тенісу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.. Змагання проходили у напруженій боротьбі. Рівну кількість очок набрали одразу три ВНЗ. Лише за різницею виграних та програних ігор було виявлено переможця. Завдяки вмінню вчасно сконцентруватися і виявити волю до перемоги команда КНУ імені Тараса Шевченка в складі Морозової Анастасії, Клима Владислава (обидва – ІМВ), Гункевича Назара (геологічний ф-т) посіла І місце. Друге місце посіла команда НУХТ, ІІІ місце – НУБІПУ. Тренер нашої команди – старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Богданова Н.М.

Щиро дякуємо студентам нашого університету за гарний виступ і бажаємо перемог у майбутньому!