Відбувся Вечір дружби

26.11.2013
25 листопада 2013 в Актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся азербайджансько-українсько-туркменський концерт «Мости культури єднають».
Головною метою свята є пропагування ідеї миру і дружби, взаємоповаги й порозуміння, толерантного ставлення до представників інших національностей та культур.
З вітальним словом до студентської молоді звернулися Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі, Посол Туркменістану в Україні Нурберді Аманмурадов, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) КНУ Петро Бех. Проректор передав вітання від ректора КНУ Леоніда Губерського й підкреслив, що обмін культурними надбаннями зміцнює міжнародні зв’язки між студентською молоддю, дозволяє долучитися до національної спадщини інших країн та зазначив, що такі заходи мають стати традиційними.