Наукова конференція "Мови, культури і переклад у добу глобалізації"

27.05.2005
I Н Ф О Р М А Ц I Й Н Е П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут філології
Кафедра англійської філології
Кафедра теорії і практики перекладу з романських мов ім. М.Зерова

Шановні колеги !

Запрошуємо вас взяти участь у роботі наукової конференції "Мови, культури і переклад у добу глобалізації", присвячену пам'яті професора Юрія Жлуктенка (до 90 річчя від дня народження), яка відбудеться 20 - 21 вересня 2005 року.

Проблематика конференції:

1. Мовна комунікація у сучасному світі. Комунікативні тактики і стратегії. Мовленнєві стереотипи.
2. Актуальні проблеми германістики.
3. Взаємодія мов і культур. Двомовність і багатомовність. Бі- та мультикультуралізм.
4. Переклад як засіб міжкультурної комунікації. Історія. Теорія. Практика.

Бажаючих взяти участь у конференції просимо надіслати на адресу оргкомітету до 31 червня 2005 року:
1. Анкету учасника (із зазначенням П.І.Б., наукового ступеня (українською та англійською мовами), місця роботи та посади, назви доповіді, поштової адреси для листування, адреси електронної пошти, номера телефону, факсу).Інформація має бути надіслана у роздрукованому вигляді та на дискеті.
2. 1 примірник резюме доповіді у друкованому і електронному варіанті. (1000 знаків = 0,5 сторінки, Times New Roman, 14, через 1 інтервал, відступ абзацу 1 см без додаткових пропусків, параметри сторінки: верх 2.5, низ 2.5, справа 2, зліва 3).

Робочі мови - українська, російська, англійська.
Доповіді обсягом до 8 сторінок будуть опубліковані п і с л я їх виголошення на конференції. Вартість друку однієї сторінки – 6 грн. (сплачується під час реєстрації). Реєстраційний внесок – 25 грн.
-
Заявку та матеріали надсилати за адресою: 01033, Київ, бульвар Шевченка 14, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Оргкомітет, телефон: (044) 239 34 09, 8 (050) 331 44 28
e-mail: urug@mail.univ.kiev.ua.

Просимо поширити цю інформацію серед своїх колег.

ОРГКОМIТЕТ