День народження Інституту філології

20.11.2013
12-річчя своєї Alma Mater філологи відзначили яскраво, смішно, а головне фантазійно. Цього року студентський парламент та профбюро Жовтого корпусу організували святковий концерт до Дня народження Інституту філології під назвою "Те, що лікар прописав, або чим насправді займаються філологи".

Глядачам випав шанс заглянути за лаштунки буденного життя студента-гуманітарія та дізнатися, як потрібно лікуватися, якщо ти – філолог і захворів плюсквамперфектом, перфектом, німецькою, отримав передозування від латини чи до тебе приходить у сні О. Потебня. Групова терапія, пігулки українських, англійських, французьких пісень, танці, акробатика та гра на фортепіано – все це та багато іншого не лише виявилися найефективнішими ліками від філологічних хвороб, а й показали, наскільки різнобічними і творчими є студенти Інституту філології.

Олександра Касьянова,
Фото: Володимир Мукан, Валерій Попов